Відео: Божественна літургія у неділю 17 серпня

Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 17 серпня очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Цього дня за службою вперше поминали Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Інтронізація нового Предстоятеля відбулася сьогодні у Києво-Печерській Лаврі.

За богослужінням також молилися про здоров’я усіх поранених та хворих, про мир у нашій державі. Проповідь наприкінці богослужіння сказав протоієрей Миколай Тишкун.

Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.

(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *