Відправу Божественної літургії на престольне свято Спасо-Преображенського собору – Преображення Господнє, 19 серпня, очолив настоятель храму митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні єпископа Макарівського Іларія та клириків храму. Після літургії був звершений хресний хід та освячення винограду, плодів та меду нового збору. Всі парафіяни отримали солодкі гостинці.
Відео та фото: Божественна літургія на Преображення Господнє
Прокоментуй!