Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 10 серпня очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. За богослужінням у сан диякона був висвячений Василь Сабанюк. За службою молилися про здоров’я усіх поранених та хворих, про мир у нашій державі та про обрання достойного Предстоятеля Української Православної Церкви на Соборі єпископів.
Відео: Божественна літургія у неділю 10 серпня
Прокоментуй!