Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 24 серпня очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. З нагоди Дня Незалежності України перед літургією було відправлено подячний молебень з молитвою про мир у нашій державі. За богослужінням також молилися про здоров’я усіх поранених та хворих. Майже половина парафіян сьогодні прийшли до храму у святковому вбранні, у вишиванках. Наприкінці літургії також було прочитано молитву про мир в Україні та захист від іноплемінників та розбрату. Після відпусту літургії хор традиційно заспівав гімн “Боже великий, єдиний, Русь-Україну храни…”
Відео: Божественна літургія у неділю 24 серпня, на День Незалежності
Прокоментуй!