Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 17 серпня очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Цього дня за службою вперше поминали Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Інтронізація нового Предстоятеля відбулася сьогодні у Києво-Печерській Лаврі.
За богослужінням також молилися про здоров’я усіх поранених та хворих, про мир у нашій державі. Проповідь наприкінці богослужіння сказав протоієрей Миколай Тишкун.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)