Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 3 серпня очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужіння духовенства храму та гостей. За богослужінням молилися про здоров’я усіх поранених та хворих, про мир в Україні та примноження любові.
Відео: Божественна літургія у неділю 3 серпня
Прокоментуй!
