Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 31 серпня очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму. За богослужінням з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія владика Олександр висвятив у пресвітера диякона Тарасія Козка. Після літургії було відправлено молебень перед початком нового навчального року. Владика Олександр благословив школярів та студентів і побажав просвічуватися премудрістю для плідного служіння Богові, людям та Вітчизні.
Літургія 31 серпня та благословення на новий навчальний рік
Прокоментуй!
