Голова Парафіяльної ради та ктитор Спасо-Преображенського собору Ігор Володимирович Лисов направив листа митрополитові Онуфрію (Березовському), обраному та нареченому Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України.
Наводимо текст листа.
Його Високопреосвященству,
Високопреосвященнішому ОНУФРІЮ,
вибраному і нареченому
Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України
Ваше Високопреосвященство!
Від імені Стравропігійної релігійної громади на честь Преображення Господнього м. Києва та від себе особисто висловлюю слова сердечного вітання з нагоди обрання Вашого Високопреосвященства на посаду Предстоятеля Української Православної Церкви.
Світ, у якому ми живемо, ставить перед кожною віруючою людиною низку складних викликів, які можуть бути здолані лише істиною Євангельського вчення. Важким підтвердженням цього слугує доля нашої Батьківщини України в сьогоднішній день, бо, як іще ніколи раніше, бачимо зменшення братньої любові до ближнього, й, як наслідок, усі ті трагічні випробування, які переживаємо.
У ці непрості часи Собором єпископату нашої Святої Церкви Ваше Високопреосвященство покликані прийняти на свої рамена ношу вищого служіння, яке подається людині Богом на землі, а саме Першосвятительського опікування душами нашого українського народу. У тому, що Ви згодились прийняти цю велику честь, усі ми вбачаємо даровану Вам Господом мужність та готовність і надалі служити Його Церкві, не відмовляючись від того, що Він посилає, в надії на укріпляючу благодать Божу.
Тож підносимо свої молитви, щоби милість Великого Архієрея, Господа й Спасителя нашого Ісуса Христа, перебувала з Вами по всяк день. Молитовно бажаємо Вашому Високопреосвященству укріплення душевних і тілесних сил, аби Ваше Пастирське служіння перед Вівтарем Христовим було воістину багатоплідним.
Іс полла еті, Деспота!
Прошу благословення і святих молитв.
Голова Ставропігійної парафії,
ктитор Спасо-Преображенського собору
Ігор ЛИСОВ