Сьогодні митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр прокоментував петицію на сайті Київської міської ради щодо передачі споруд Києво-Печерської лаври з юрисдикції Української Православної Церкви до Київського Патріархату, яку підписали понад 13 тисяч киян. Запис про це опублікований на сторінці митрополита Олександра у мережі Фейсбук.
Наводимо повністю текст коментаря:




