4 грудня Православна Церква відзначає свято Введення у Храм Божої Матері. Відправу святкової всеношної та Божественної літургії на це свято у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму і гостей. Пропонуємо переглянути фоторепортаж зі святкової служби. Докладніше про сенс свята читайте у статті клірика собору протоієрея Андрія Дудченка.








