Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі у неділю 6 грудня очолив благочинний собору протоієрей Валерій Кравець у співслужінні духовенства храму та гостя – священика Петра з Польської Православної Церкви. За богослужінням посилено молилися про мир в Україні.
Відео: Божественна літургія у неділю 6 грудня
Прокоментуй!