Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі у неділю 29 листопада, на день пам’яті святого апостола і євангеліста Матфея, очолив клирик собору протоієрей Андрій Дудченко у співслужінні духовенства храму. За богослужінням посилено молилися про мир в Україні.
Вчора, у суботу 28 листопада, за Божественною літургією та панахидою молилися за упокій усіх, хто загинув в Україні в часи Голодомору. Нехай пам’ять їх буде вічною!




