Вісім років тому цього дня, 23 грудня 2007 року, благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець був висвячений на священика у Києво-Печерській Лаврі єпископом Мукачівським і Ужгородським Феодором. З цієї нагоди сьогодні священнослужителі собору на чолі з о.Валерієм відправили Божественну літургію.
Благочинного собору отця Валерія привітали з восьмою річницею хіротонії
Прокоментуй!
