На початку грудня 2015 року в ефірі Першого Національного телеканалу вийшов черговий випуск програми “Про головне” на тему «Подолання найбільшої біди українського православ’я – його розділення». Думками з цього питання поділився настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.
Митрополит Олександр взяв участь у телепрограмі «Про головне», присвяченій проблемі розділення українського православ’я
Прокоментуй!