Ідучи до Спасо-Преображенського собору від метро Іподром, радієш душею, коли бачиш, як оживає природа. Дерева цвітуть та розпускають перше листя, а траву прикрашають яскраві кульбабки. Оновлюється природа, і лише старе сміття псує радість від весняних барв. Зовсім скоро ми зустрінемо світле свято Воскресіння Христового. Давайте разом зробимо нашу дорогу до храму чистою!
Збір у Лазареву суботу, 23 квітня, по закінченні літургії у Спасо-Преображенському соборі – близько 10:30 ранку, у музеї Блаженнішого Митрополита Володимира (в дзвіниці поруч із храмом).
Готуючись зустріти найбільше зі свят, подбаємо не лише про свою внутрішню чистоту, а й про чистоту довкілля, яким милуємося, йдучи до храму!
До прибирання запрошуються усі охочі.
Інвентар, дружнє братерське спілкування, а також запашний чай з печивом забезпечуємо. При собі мати гарний настрій та бажання зробити світ кращим.
За подробицями звертатись по телефону 050-357-753-4 (Ольга).
Спаси Господи.
Було б добре, якби дане оголошення промовили сьогодні у вечері після служби, можливо, не всі мали змогу прочитати на сайті.