Зробимо дорогу до храму чистою!

13043593_548820438621404_8378835331150700143_nІдучи до Спасо-Преображенського собору від метро Іподром, радієш душею, коли бачиш, як оживає природа. Дерева цвітуть та розпускають перше листя, а траву прикрашають яскраві кульбабки. Оновлюється природа, і лише старе сміття псує радість від весняних барв. Зовсім скоро ми зустрінемо світле свято Воскресіння Христового. Давайте разом зробимо нашу дорогу до храму чистою!

Збір у Лазареву суботу, 23 квітня, по закінченні літургії у Спасо-Преображенському соборі – близько 10:30 ранку, у музеї Блаженнішого Митрополита Володимира (в дзвіниці поруч із храмом). 

Готуючись зустріти найбільше зі свят, подбаємо не лише про свою внутрішню чистоту, а й про чистоту довкілля, яким милуємося, йдучи до храму!

До прибирання запрошуються усі охочі.

Інвентар, дружнє братерське спілкування, а також запашний чай з печивом забезпечуємо. При собі мати гарний настрій та бажання зробити світ кращим.

За подробицями звертатись по телефону 050-357-753-4 (Ольга).

One thought on “Зробимо дорогу до храму чистою!

  1. Спаси Господи.
    Було б добре, якби дане оголошення промовили сьогодні у вечері після служби, можливо, не всі мали змогу прочитати на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *