Сьогодні, 24 квітня, у день свята Входу Господнього до Єрусалиму, у Єлизаветинському парку на площі Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр і ктитор собору Ігор Лисов урочисто відкрили перший в Україні пам’ятник Блаженнішому Митрополиту Володимиру.
Daily Archives: 24.04.2016
Божественна літургія на Вхід Господній до Єрусалима (відео)
Сьогодні, у неділю 24 квітня, на Вхід Господній до Єрусалима, в нашому соборі було традиційно найбільше людей за весь Великий піст. Багато хто хотів скористатися можливістю прийти на сповідь і причаститися в останню неділю Великого посту. За Божественною літургією сьогодні митрополитові Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру співслужив собор єпископату і духовенства: архієпископи Білогородський Микоолай (Грох) і Макарівський Іларій (Шишковський), єпископ Бородянський Варсонофій (Столяр), протоієрей Валентин Марчук, архімандрит Іона Радзівіл, протоієрей Максим Брусника і клірики собору. За службою молився ктитор собору Ігор Лисов, працівники “Ліко-Холдингу” та всі ті, хто працював над виготовленням пам’ятника Блаженнішому Митрополиту Володимиру, що встановлений на площі біля соборної дзвіниці.

