Сьогодні, у вівторок 19 квітня, в гості до Спасо-Преображенського собору завітала делегація керівництва Стокгольмської богословської школи (Швеція). Гостей щиро вітали митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та благочинний отець Валерій Кравець.
Отець Андрій Дудченко розповів гостям про історію собору, що побудований з ініціативи ктитора Ігоря Лисова та освячений Блаженнішим Митрополитом Володимиром, про архітектуру та прекрасні мозаїки.
Учасники шведської делегації відвідали музей Блаженнішого Митрополита Володимира, де послухали розповідь директора Ольги Заріцької про унікальну колекцію історичних речей, пов’язаних з пам’яттю блаженноспочилого Предстоятеля.
Делегація Стокгольмської богословської школи перебуває в Україні з метою налагодження співробітництва із українськими навчальними закладами, знайомства з освітньою, суспільною та релігійною ситуацією в Україні.








