Сьогодні, 20 квітня, на площі перед дзвіницею Спасо-Преображенського собору у Єлизаветинському парку встановили перший в світі пам’ятник Митрополиту Володимиру (Сабодану). Блаженніший Владика сидить, відпочиваючи, у богослужбових ризах, правиця піднята для благословення, ліва рука покладена на розкриту книгу Святого Письма. Постать Митрополита виточена з граніту; обличчя, руки та хрест на митрі вилиті з бронзи. Ідея виготовлення і встановлення пам’ятника належить ктитору Спасо-Преображенського собору Ігоря Лисова. Скульптор Юрій Левченко працював над художнім рішенням та виготовленням пам’ятника близько дев’яти місяців.
На площі перед собором встановлено пам’ятник Митрополиту Володимиру
1 коментар

