Сьогодні, 13 квітня, клірик Спасо-Преображенського собору протоієрей Андрій Дудченко передав листа від митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра ректорові Національного університету “Острозька Академія” Ігорю Демидовичу Пасічнику і презентував в стінах цієї найстаршої в Україні науково-освітньої установи видання Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.
Видання Фонду пам’яті Митрополита Володимира презентовано в Острозькій Академії
Прокоментуй!