Сьогодні, 2 квітня, настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр благословив будівництво “Ліко-готелю” у спортивному комплексі поруч із собором. Разом із ктитором собору Ігорем Володимировичем Лисовим владика Олександр заклав наріжний камінь у фундамент будівництва, яке проводить компанія “Ліко-Холдинг”.
Митрополит Олександр заклав наріжний камінь у будівництво “Ліко-готелю” (оновлено)
Прокоментуй!
