У ніч на 20 травня у Спасо-Преображенському соборі митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію пасхальним чином. Владиці співслужили клірики храму та гості. У цей сороковий день від Пасхальної неділі святкуємо віддання Пасхи.
Після літургії вранці митрополит Олександр та ктитор собору Ігор Лисов на чолі паломницької групу відбули до Святої гори Афон, звідки у неділю до нашого собору буде привезено список чудотворної ікони святого великомученика Георгія із часткою його мощів.
















