20-22 травня паломницька група від Спасо-Преображенського собору на чолі з настоятелем митрополитом Олександром та ктитором Ігорем Лисовим відвідала монастирі Святої гори Афон. До Києва паломники повернулися із благословенням Святої гори на завершення війни в Україні – списком чудотворної ікони святого великомученика Георгія Побідоносця, який був написаний у монастирі Ксенофонт з молитвою про мир в нашій державі. До храму святиню буде принесено у неділю 24 травня перед початком літургії.
На свято Вознесіння Господнього паломники молилися у Свято-Пантелеймоновому монастирі, де митрополит Олександр очолив відправу Божественної літургії.
Наступного дня митрополит Олександр, протоієрей Валерій Кравець, протоієрей Миколай Тишкун, протодиякон Ростислав Воробій служили літургію у грецькому монастирі Ксенофонт.


























