У ніч на 20 травня у Спасо-Преображенському соборі митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію пасхальним чином. Владиці співслужили клірики храму та гості. У цей сороковий день від Пасхальної неділі святкуємо віддання Пасхи.
На Віддання Пасхи відправили літургію пасхальним чином
Прокоментуй!
