Паломницька група Спасо-Преображенського собору везе з Афону до Києва ікону святого Георгія

20-22 травня паломницька група від Спасо-Преображенського собору на чолі з настоятелем митрополитом Олександром та ктитором Ігорем Лисовим відвідала монастирі Святої гори Афон. До Києва паломники повернулися із благословенням Святої гори на завершення війни в Україні – списком чудотворної ікони святого великомученика Георгія Побідоносця, який був написаний у монастирі Ксенофонт з молитвою про мир в нашій державі. До храму святиню буде принесено у неділю 24 травня перед початком літургії.

1937480_1015991145092468_1943649941571891076_n

Continue reading