Благословіння Святої гори Афон місту Києву
1 коментар
20-22 травня паломницька група від Спасо-Преображенського собору на чолі з настоятелем митрополитом Олександром та ктитором Ігорем Лисовим відвідала монастирі Святої гори Афон. До Києва паломники повернулися із благословенням Святої гори на завершення війни в Україні – списком чудотворної ікони святого великомученика Георгія Побідоносця, який був написаний у монастирі Ксенофонт з молитвою про мир в нашій державі. До храму святиню буде принесено у неділю 24 травня перед початком літургії.