Закінчився навчальний рік у наших маленьких парафіян. Сьогодні настоятель собору митрополит Олександр привітав учнів недільної школи із закінченням навчального року та вручив подарунки – ілюстровані видання Нового Завіту та солодощі. Владика благословив дітей та надав їм пастирські настанови на період літніх канікул. Новий навчальний рік у школі почнеться у вересні.
Митрополит Олександр привітав учнів недільної школи із закінченням навчального року
Прокоментуй!

