У неділю шосту після Пасхи, 17 травня, відправу святкової всеношної та Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Цього дня за літургією читається розповідь з Євангелія від Іоанна про те, як Ісус Христос зцілив сліпого від народження. Після Євангелія митрополит Олександр прочитав молитву про позбавлення тілесної та духовної сліпоти (текст дивіться нижче). Також молитовно пом’янули усіх жертв політичних репресій, день пам’яті яких вшановуємо у третю неділю травня.
За літургією у Неділю про сліпого молилися про позбавлення тілесної та духовної сліпоти
Прокоментуй!
