Сьогодні, 6 травня, у день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, за Божественною літургією у Спасо-Преображенському соборі молилися за мир військові строкової служби Національної гвардії. Після літургії благочинний собору протоієрей Валерій Кравець подарував кожному військовому “Молитовник воїна” та іконку святого Георгія у благословення.
У день святого Георгія за мир в Україні молилися військові Нацгвардії
Прокоментуй!
