Відправу Божественної літургії на престольне свято Спасо-Преображенського собору – Преображення Господнє, 19 серпня, очолив настоятель храму митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні єпископа Макарівського Іларія та клириків храму. Після літургії був звершений хресний хід та освячення винограду, плодів та меду нового збору. Всі парафіяни отримали солодкі гостинці.
За богослужінням також молилися про здоров’я усіх поранених та хворих, про мир у нашій державі. Проповідь після Євангелія сказав владика Іларій.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)
Використані фото Людмили Колесник



































