У середу буде відправлено молебень до св. Георгія

У середу 18 лютого о 9:30 голова Синодального Військового відділу Української Православної Церкви митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправлять у нашому храмі молебень з акафістом до святого великомученика Георгія Побідоносця з молитвами про мир в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *