Першу в цьому році літургію Передосвячених Дарів відправив сьогодні, 25 лютого, у Спасо-Преображенському соборі митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму.
Літургія Передосвячених Дарів (фото)
Прокоментуй!
