Відправу Божественної літургії у Неділю про митаря і фарисея, 1 лютого, у Спасо-Преображенському соборі очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму.
Неділя про митаря і фарисея (фото, відео)
Прокоментуй!

