Допоможемо постраждалим на сході України!

Збір допомоги продовжено до середи 18 лютого включно!

У Спасо-Преображенському соборі проводиться збір допомоги для постраждалих на Донеччині та Луганщині.

У вівторок з 8:00 до 19:00 та у середу з 8:00 до 10:00 ви можете принести:

  • продукти (тривалого збері­ган­ня та в упаковці, що не б’ється);
  • засоби особистої гігієни;
  • гроші.

Усю зібрану допомогу буде передано на Донбас.

Posted in Без категорії | Tagged | Прокоментуй!