Минув перший тиждень Великого Посту. Ці шість днів проминули дуже швидко. Відкинувши «дух лінивства і безнадійності», нам із вами вдалося внутрішньо зосередитися та згадати про головне: єдине, заради чого нам варто жити, – це спільне життя з Христом у Царстві Небесному, в обителях Отця Небесного, яких у Нього багато.
З нами Христос і сила Його любові. Слово митрополита Олександра у неділю Торжества Православ’я
Прокоментуй!

