Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 3 серпня очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужіння духовенства храму та гостей. За богослужінням молилися про здоров’я усіх поранених та хворих, про мир в Україні та примноження любові.
Проповідь після Євангелія сказав архімандрит Филип (Жигулін). Владика Олександр сказав повчальне слово наприкінці богослужіння.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)