Після Хрестопоклонної неділі митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр вирушив у паломництво на Святу Землю разом із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном та єпископом Дніпродзержинським і Царичанським Володимиром. Сьогодні до цієї групи приєднався благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець.
Передсвято Благовіщення 6 квітня архієреї-паломники розпочали з Божественної літургії у храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини. Служив владика Володимир. А владиці Олександру довелося згадувати паламарські навички.
Перед тим владики відвідали монастир святих Дванадцяти апостолів у Капернаумі – рідному місті Ісуса Христа за часів Його земного служіння. Владика Олександр сердечно подякував настоятелю монастиря отцю Іринарху за “Авраамову гостинність”.
Відвідали паломники і північ Святої Землі – витоки ріки Йордан та гору Хермон, а також Кесарію Филипову та фортецю Нимрод.



















