Митрополит Олександр молиться і служить на Святій Землі

Після Хрестопоклонної неділі митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр вирушив у паломництво на Святу Землю разом із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном та єпископом Дніпродзержинським і Царичанським Володимиром. Сьогодні до цієї групи приєднався благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець.

IMG_5801

Передсвято Благовіщення 6 квітня архієреї-паломники розпочали з Божественної літургії у храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини. Служив владика Володимир. А владиці Олександру довелося згадувати паламарські навички.

IMG_5889

Перед тим владики відвідали монастир святих Дванадцяти апостолів у Капернаумі – рідному місті Ісуса Христа за часів Його земного служіння. Владика Олександр сердечно подякував настоятелю монастиря отцю Іринарху за “Авраамову гостинність”.

IMG_5813

Відвідали паломники і північ Святої Землі – витоки ріки Йордан та гору Хермон, а також Кесарію Филипову та фортецю Нимрод.

IMG_6007

12439431_1200839963274251_5109105976731615017_n

12933101_1202330206458560_2633708694408590828_n

12967993_1202330223125225_7893023142262922223_o

IMG_5784

IMG_5822

IMG_5827

IMG_5872

IMG_5880

IMG_5886

IMG_6032

IMG_6058

IMG_6101

IMG_6118

IMG_6192

IMG_6195

IMG_6204

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *