Збір допомоги продовжено до середи 18 лютого включно!
У Спасо-Преображенському соборі проводиться збір допомоги для постраждалих на Донеччині та Луганщині.
У вівторок з 8:00 до 19:00 та у середу з 8:00 до 10:00 ви можете принести:
- продукти (тривалого зберігання та в упаковці, що не б’ється);
- засоби особистої гігієни;
- гроші.
Усю зібрану допомогу буде передано на Донбас.