Відправу Божественної літургії у Неділю про митаря і фарисея, 1 лютого, у Спасо-Преображенському соборі очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму.
На літургії цього дня читається притча Ісуса Христа про митаря і фарисея, які увійшли до храму помолитися. З цього дня Православна Церква починає готуватися до Великого посту, який цього року почнеться 23 лютого. За богослужінням співають покаянні піснеспіви “Покаяння відкрий мені двері, Життєдавче…”
Після літургії владика звернувся до парафіян з повчальним словом.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)














