Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 31 серпня очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму. За богослужінням з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія владика Олександр висвятив у пресвітера диякона Тарасія Козка. Після літургії було відправлено молебень перед початком нового навчального року. Владика Олександр благословив школярів та студентів і побажав просвічуватися премудрістю для плідного служіння Богові, людям та Вітчизні.
Після літургії владика Олександр разом із священиками відправили чин благословення нової школи у Ліко-Граді, що збудована старанням ктитора собору Ігоря Лисова.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)































