У Спасо-Преображенському соборі триває збір коштів для допомоги українським військовим, що служать у зоні АТО, та пораненим. Парафіяни зібрали 5770 грн, які передано на придбання засобів зв’язку та тактичних окулярів для воїнів.
Збір коштів та речей триває. Минулого разу парафіяни зібрали 7168 грн та речі для госпіталю. Нагадуємо, що весь одяг, який ви віддаєте на потреби армії, має бути темних кольорів (чорний, камуфляжний, темно-зелений, темно-сірий тощо).