Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 10 серпня очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. За богослужінням у сан диякона був висвячений Василь Сабанюк. За службою молилися про здоров’я усіх поранених та хворих, про мир у нашій державі та про обрання достойного Предстоятеля Української Православної Церкви на Соборі єпископів.
Проповідь після Євангелія сказав протоієрей Андрій Дудченко. Владика Олександр сказав повчальне слово наприкінці богослужіння.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)


