Сьогодні, 25 липня, до Спасо-Преображенського собору прийшли тренери та учасники збірної команди України зі стрибків у воду, які вирушають на олімпійські змагання до Бразилії, у Ріо-де-Жанейро. Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та ктитор собору, президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисовим, разом із духовенством храму побажали спортсменам успіху і повернення з перемогою!
Владика Олександр зазначив, що святі отці часто порівнювали духовне життя з гімнастискою, наголошували на необхідності виховання та самовиховання. Владика побажав спортменам поєднувати спортивні досягнення з подякою Богові.
Ктитор собору Ігор Лисов сказав спортсменам про те, що перед ними – дуже відповідальна справа, і запевнив, що у Спасо-Преображенському соборі за збірну команду будуть молитися щоденно. Ігор Володимирович побажав спортсменам почути після змагань Гімн України – тобто повернутися додому з золотом.
Нагадуємо, що наступного року в спортивному комплексі “Ліко-спорт” біля Спасо-Преображенського собору відбудеться чемпіонат Європи зі стрибків у воду.




