У неділю 24 липня, на день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму. Владика Олександр за службою проповідував двічі: після Євангелія на тему розповіді апостола Матфея про зцілення Ісусом Христом гадаринських біснуватих, та в кінці богослужіння – привітавши з днем святої княгині Ольги, в хрещенні Олени.
Після богослужіння митрополит Олександр і ктитор собору Ігор Володимирович Лисов привітали з днем Ангела директора музею Блаженнішого Митрополита Володимира Ольгу Заріцьку.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)






