Вчора, 25 липня, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр і благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець разом із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном вирушили в паломницьку подорож до Греції. Прочани приняли запрошення митрополита Верійського Пантелеймона стати гостями Верійської митрополії Еладської Православної Церкви.
У селищі Кастанія паломники вшанували чудотворну ікону Пресвятої Богородиці Панагія Сумела, вивезенту понтійськими греками з Туреччини у 1923 році. Впродовж кількох століть монастир Панагія Сумела, зведений на межі IV-V століть на крейдяній скелі поблизу Трабзона, був святинею не лише для понтійських греків, але й християнства всього світу.
Паломники мають намір відвідати також Святу Гору Афон.






