Вчора, 25 липня, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр і благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець разом із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном вирушили в паломницьку подорож до Греції. Прочани приняли запрошення митрополита Верійського Пантелеймона стати гостями Верійської митрополії Еладської Православної Церкви.
Митрополит Олександр і благочинний собору паломничають до Греції
Прокоментуй!
