Сьогодні, 25 липня, до Спасо-Преображенського собору прийшли тренери та учасники збірної команди України зі стрибків у воду, які вирушають на олімпійські змагання до Бразилії, у Ріо-де-Жанейро. Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та ктитор собору, президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисовим, разом із духовенством храму побажали спортсменам успіху і повернення з перемогою!
Збірну команду України зі стрибків у воду проводили на Олімпіаду з молитвою
Прокоментуй!
