Сьогодні, 16 грудня, до Спасо-Преображенського собору прийшли учні 3-4 класів “Ліко-школи”. Благочинний о. Валерій Кравець провів дітям екскурсію по храму, розповів про мозаїки собору. У меморіальному музею Блаженнішого Митрополита Володимира маленьких гостей зустрічав митрополит Олександр (Драбинко). Директор музею Ольга Заріцька показала учням експонати музею, а владика Олександр поділився спогадами про Блаженнішого Предстоятеля.
Слухаючи пояснення священика, дітлахи уважно розглядали ікони та мозаїки. Кожен запалив свічку та звернувся до Господа з молитвою. У музеї особливий інтерес викликало архієрейське облачення Блаженнішого Митрополита Володимира. Малеча уважно розглядала примірники Святого Письма. А ось факсимільне видання Пересопницького Євангелія навіть підняли всі разом та відчули вагу книги, яка складає 8 кілограм. Захоплення викликало Євангеліє, написане від руки.

На згадку про цікавий урок кожен отримав солодкий подарунок – духівник Фонду памяті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Олександр роздав дітлахам шоколадки.
Співпраця Спасо-Преображенського собору з “Ліко-школою” триває з початку відриття школи на прохання ктитора собору Ігоря Лисова. Священики собору щотижня проводять заняття та бесіди з дітьми.









