Сьогодні, 18 вересня, з благословення настоятеля Спасо-Преображенського собору митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра клірик собору протоієрей Миколай Тишкун на чернігівському полігоні та у частині Державної спеціальної транспортної служби Чернігова благословив військовослужбовців.
На полігоні Чернігова проходили підготовку перед відправленням в зону АТО лейтенанти, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів. Отець Миколай звернувся до воїнів з пастирським словом. Потім усі разом помолилися за мир в Україні перед іконою святого великомученика Георгія Побідоносця із Спасо-Преображенського собору. Військові отримали молитовники воїна, видані парафією нашого собору.
Після того отець Миколай прибув в частину держспецтрансслужби м. Чернігова, де помолилися та поспілкувалися з військовослужбовцями строкової служби.



