Священик собору благословив військових у Чернігові

12032475_10204530068083656_1011982133_nСьогодні, 18 вересня, з благословення настоятеля Спасо-Преображенського собору митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра клірик собору протоієрей Миколай Тишкун на чернігівському полігоні та у частині Державної спеціальної транспортної служби Чернігова благословив військовослужбовців.

На полігоні Чернігова проходили підготовку перед відправленням в зону АТО лейтенанти, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів. Отець Миколай звернувся до воїнів з пастирським словом. Потім усі разом помолилися за мир в Україні перед іконою святого великомученика Георгія Побідоносця із Спасо-Преображенського собору. Військові отримали молитовники воїна, видані парафією нашого собору.

Після того отець Миколай прибув в частину держспецтрансслужби м. Чернігова, де помолилися та поспілкувалися з військовослужбовцями строкової служби.

12025511_10204530069443690_747697947_n

12025314_10204530070843725_323865782_n

12032468_10204530068803674_57943620_n

12042099_10204530069163683_1421883936_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *