Сьогодні, у неділю 20 вересня, незважаючи на те, що ремонт підлоги у соборі ще не доведений до кінця, Божественну літургію було відправлено вже у самому храмі. Перед початком служби митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр прочитав молитву на оновлення храму та окропив собор святою водою. За літургією владиці настоятелю співслужили клірики собору.
Відео: У неділю 20 вересня Божественну літургію відправили вже у соборі
Прокоментуй!

